Logo

 
 Aktuality a zprávy
 Orgány Společnosti
 Kluby a spolky
 Archivní sekce
 Společenská rubrika  
 
 Časopis Kaktusy
 Kaktusářské akce
 
 Fotogalerie
 Pěstitelská praxe
 CITES
 E-mailový adresář
 Odkazy
 
 Mimořádná nabídka
 Úvodní stránka
 

 

  Společenská rubrika SČSPKS

Ing. Vladimír Polášek - 75 let


Vladimír je dlouholetým členem klubu kaktusářů ve Zlíně. Sponzoroval a sponzoruje akce klubu a jako bývalý předseda se podílel na vedení, organizování a reprezentaci činnosti zlínských kaktusářů.

Sbírka Vladimíra Poláška ve Zlíně

Sbírka Vladimíra Poláška ve Zlíně

Po předání úspěšného podnikání mladší generaci se konečně může plně věnovat kaktusaření. Postavil si velký moderní skleník, oživil a prohloubil své kontakty s kaktusáři a specializovanými firmami v západní Evropě. Sbírku si doplnil o nové atraktivní rostliny. Ale hlavně využívá volný čas k cestování na naleziště kaktusů a sukulentů na Madagaskaru, Jižní Africe, Americe, Chile, Argentině, Bolívii, Peru atd. O zážitky ze svých cest se s námi dělí na přednáškách, nejen slovem, ale i nádhernou obrazovou dokumentací.

Za jeho práci pro spolek zlínských kaktusářů mu velmi děkujeme a do dalších let přejeme hodně zdraví, úspěchů a radosti v jeho další činnosti.


 

Členové spolku kaktusářů Zlín

 

 

Společenská rubrika
je otevřená všem klubům a spolkům, které jsou sdruženy ve Společnosti. Mohou sem posílat zprávy a oznámení jak o životních jubilejích, tak o úmrtích svých členů. Rubrika v časopise Kaktusy může mít jen omezený rozsah a bude v ní otištěná jen zkrácená verze těchto příspěvků, o jejichž zařazení navíc rozhoduje redakční rada.

Kontaktní adresy

Mgr. Jan Gratias
Houskova 1872
413 01 Roudnice nad Labem
Česká republika
E-mail: gratias@tiscali.cz

Ing. Zdeněk Podešva
Zahradní 900
768 24 Hulín
Česká republika
E-mail: podesva@post.cz   

 


Loading
     

SČSPKS © 1998-2012, aktualizováno 21.08.2016.  Webmaster Zdeněk Podešva, e-mail: podesva@post.cz